serek.c2 napisał(a):

|
Sędziowanie czy karanie jakie jest każdy widzi, częściej niż zwykle sprzyja sie warszawskiemu klubowi. Nie popadajcie jednak w paranoję i nie piszcie takich bzdur jak shaggy powyżej... My na chwile obecną nie jesteśmy dla Legii poważnym rywalem, żeby robili jakieś wałki w stosunku do nas, bo akurat będziemy grać z nimi w następnej kolejce. PS. Liczę, że Głowa wykartkuje się na Zawiszy, najbardziej będzie potrzebny w derbach.
|
Licho nie śpi a nóż znowu Stilić puknie z wolnego w okienko na wagę remisu... wtedy też nikt nam szans nie dawał...
Jak były czasy fryzjera też wielu żyłi w idealnym świecie i dziwne wyniki tłumaczono pięknem sportu i zarzekano się że nikt nikomu nie sprzyja nikt nikomu nie pomaga...