Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 05.03.2015, 12:59
A Jodłowiec (trzy mecze zawieszenia) zachował się jak typowy bandzior na boisku.

http://ekstraklasa.tv/bramki/pogon-l...z-boiska/b0mrr
Za takie coś chyba kara powinna być duuuuużo wyższa? Czemu nie była?
Bo to był piłkarz Legii?

Oczywiście, przecież pisałem, że Jodłowiec otrzymał karę minimum.
Po prostu nie mogli mu dać mniej.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując