A Jodłowiec (trzy mecze zawieszenia) zachował się jak typowy bandzior na boisku.
http://ekstraklasa.tv/bramki/pogon-l...z-boiska/b0mrr
Za takie coś chyba kara powinna być duuuuużo wyższa? Czemu nie była?
Bo to był piłkarz Legii?
Oczywiście, przecież pisałem, że Jodłowiec otrzymał karę minimum.
Po prostu nie mogli mu dać mniej.