|
Porównajcie sobie przewinienia Sadloka i Telichowskiego - zwykłe faule na czerwoną kartkę - z przewinieniem Jodłowca - celowe uderzenie rywala pięścią (wszyscy trzej dostali taką samą karę) i odpowiedzcie sobie, która drużyna jest tu faworyzowana.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|