Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 05.03.2015, 10:57
Ja jedynie tłumacze, że piramidalną bzdurą jest oskarżanie Legii o karę ponad dwóch meczów dla Sadloka. Nam wystarczą dwa - które wynikają wprost z regulaminu. Po co mielibyśmy wymyślać trzy?

Co najwyżej w spisku uczestniczy Cracovia.

No, chyba że stawiacie odważną tezę, że wynik derbów Krakowa jest dla nas istotny..

Jodłowiec wyleciał w listopadzie 2014 na 3 mecze. Dawno i nieprawda?
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując