Ja jedynie tłumacze, że piramidalną bzdurą jest oskarżanie Legii o karę ponad dwóch meczów dla Sadloka. Nam wystarczą dwa - które wynikają wprost z regulaminu. Po co mielibyśmy wymyślać trzy?
Co najwyżej w spisku uczestniczy Cracovia.
No, chyba że stawiacie odważną tezę, że wynik derbów Krakowa jest dla nas istotny..
Jodłowiec wyleciał w listopadzie 2014 na 3 mecze. Dawno i nieprawda?