South, to dobrze podsumował:
Cytat:
|
po prostu jak się nadarza okazja to lubią nam do.......ić
|
tak na wszelki wypadek wolą dmuchać na zimne. Pamiętają jeszcze jaki numer wykręcił im Śląsk, gdy tez w cuglach mieli zdobyć MP. Wbrew pozorom po podziale tabeli te różnice są bardzo małe a forma Legii jest taka jak widać. Wystarczy, ze jeden zespół z czołowki zacznie grać w miarę równo i będa mieli kłopot. Wtedy oczywiście włączą się do gry ślepi sędziowie, a PZPN zwiększy moce przerobowe i taryfikator.