Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 05.03.2015, 08:24
South, to dobrze podsumował:

Cytat:
po prostu jak się nadarza okazja to lubią nam do.......ić
tak na wszelki wypadek wolą dmuchać na zimne. Pamiętają jeszcze jaki numer wykręcił im Śląsk, gdy tez w cuglach mieli zdobyć MP. Wbrew pozorom po podziale tabeli te różnice są bardzo małe a forma Legii jest taka jak widać. Wystarczy, ze jeden zespół z czołowki zacznie grać w miarę równo i będa mieli kłopot. Wtedy oczywiście włączą się do gry ślepi sędziowie, a PZPN zwiększy moce przerobowe i taryfikator.
Odpowiedz cytując