Rozumiem, ze pijesz np. do sytuacji w Polsce ? No to porównanie jak kulą w płot.
Gdyby Wielka Brytania leżała między Niemcami i Rosją a tunel wychodził w stronę jednego z tych krajów np. Rosji to nie doszło by do takiej transakcji. Zresztą wystarczy zobaczyć wypowiedx Camerona na temat sprzedazy niemieckiej firmy DEA rosyjskiemu oligarchowi, która posiada złoża blisko granic GB. I okazuje się, ze pomimo praw własności GB nie zamierza udostępnić tej firmie tych działek. Jaja, nie? Nie wiem jak to zrobią ale oficjalnie zapowiedział premier GB, ze nie udostepnią właścicielowi. Mamy Pana działki, i co nam pan zrobi ?

Potrafią dbac o swoje bezpieczeństwo i interesy ?
Rzecz nie do pomyślenia w Polsce. Gdzie robi się fajeczkę Niemcom i Rosjanom na dzień dobry !