Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2977
Stary 05.03.2015, 08:06
Ciekawe jak teraz patrzy na Sadloka Smuda. Ostatnio był u niego na musiku a teraz jeszcze został zawieszony za brutalne wejscie w meczu z Bełchatowem i nie zagra w 3 spotkaniach.
Odpowiedz cytując