Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2974
Stary 05.03.2015, 00:05
Puchary miałyby sens, jeśli gralibyśmy w fazie grupowej (bo tam chyba nawet za przegraną są przyzwoite premie dla klubu). Nasza przygoda z obecną drużyną zakończy się pewnie w przedostatniej lub ostatniej rundzie kwalifikacyjnej więc na chwilę obecną chyba szkoda prądu.
Odpowiedz cytując