|
Puchary miałyby sens, jeśli gralibyśmy w fazie grupowej (bo tam chyba nawet za przegraną są przyzwoite premie dla klubu). Nasza przygoda z obecną drużyną zakończy się pewnie w przedostatniej lub ostatniej rundzie kwalifikacyjnej więc na chwilę obecną chyba szkoda prądu.
|