Według pewnie większości Anglików czarny scenariusz to:
- Francuzi odetną Anglię od Europy. Czyli kupią i zamkną tunel.
- Podwyższą ceny, żeby biedni Anglicy nie mogli podróżować.
- Na pewno ktoś straci miejsca pracy
- Wyprzedaż majątku narodowego obcemu kapitałowi!
Edit: wieśniak842: To teraz będą mogli odciąć w 2 miejschach!
http://pikio.pl/koniec-twojego-ruchu...edzeniu-klubu/
Cóż za wiadomość!

Tylko na kogo teraz pedały będą głosować?