qqq_b napisał(a):

|
Serio myślicie, że Wisła stanowi jakiekolwiek zagrożenie dla Legii? Serio myślicie, że Legia zdecydowała się usunąć tak marnego kopacza, jak Sadlok, bo boi się meczu z Wisłą. SERIO KU*WA? To forum już od dawna zeszło na psy.
|
przyzwyczajeń nie pokonasz
szczerze czy to był faul na 3 mecze
