Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2965
Stary 04.03.2015, 18:16
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
Smuda to typowy debil z podstawówki. Sory za słowa ale podam przykład:
Odpuszczenie meczu PP z Lechem.... gdybyśmy tam pojechali pierwszym składem śmiem twierdzić że udałoby się nam wygrać tam. I co potem? Dwumecz z Zniczem,w półfinale Błękitni Stargard(judovia przegrała....buahaha) no i finał...zapewne z Legią czyli już wtedy mielibyśmy puchary jako finalista...
Debil prawda? Raptem JEDEN MECZ więcej na jesień,i 4 mecze z II ligowcami na wiosnę!!!! I taka to była droga do pucharów....
No oczywiscie ze ewidentna wina Smudy. Jakbysmy pyknęli Lecha to od razu zagwarantowano by nam finał. A co tam finał - smiem twierdzić ze wygralisbymy finał i to 5:0!
No ale Smuda debil...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując