Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.03.2015, 17:08
Smuda to typowy debil z podstawówki. Sory za słowa ale podam przykład:
Odpuszczenie meczu PP z Lechem.... gdybyśmy tam pojechali pierwszym składem śmiem twierdzić że udałoby się nam wygrać tam. I co potem? Dwumecz z Zniczem,w półfinale Błękitni Stargard(judovia przegrała....buahaha) no i finał...zapewne z Legią czyli już wtedy mielibyśmy puchary jako finalista...
Debil prawda? Raptem JEDEN MECZ więcej na jesień,i 4 mecze z II ligowcami na wiosnę!!!! I taka to była droga do pucharów....
Odpowiedz cytując