szprotson napisał(a):

a co w tym klubie nie jest/nie było żenujące?
prosze pamietac ze trener ktorego tu juz niektorzy oczekuja, czyli młody z charyzmą itd juz w klubie był i nazywał sie Probierz.
|
Nie wiem czemu ale on nigdy do mnie przemówić nie umiał. Po prostu facet był dla mnie prymitywny i chamski i z opinii które słyszę i czytam na jego temat coraz bardziej się w tym utwierdzam. Jedyny jego atut to że nie boi się wpuszczać młodych. A za perspektywicznego go nie uważam. Typowy ligowy wyrobnik z napompowaną przez media renomą. Ale jak coś osiągnie to chętnie wszystko odszczekam