Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
patti
Member
Od: 07.2006
Offline
#
11367
04.03.2015, 14:05
Ja przylatuje z Londynu specjalnie na Derby... E23 kupilem.
Jak jestem w Krk to zawsze ide na Wisle... ostatnim razem bylem na Belchatowie
patti
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do patti
Znajdź inne posty napisane przez patti