Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
patti
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11367
Stary 04.03.2015, 14:05
Ja przylatuje z Londynu specjalnie na Derby... E23 kupilem.
Jak jestem w Krk to zawsze ide na Wisle... ostatnim razem bylem na Belchatowie
Odpowiedz cytując