Kurz napisał(a):

|
Główny problem chyba polega na tym, że kibice przyzwyczaili się, iż Wisła to mercedes, a tak naprawdę mają od dłuższego czasu trabanta, ale to tylko taka mała dygresyjka.
|
W takim ukladzie to rzeczywiscie nie ma co narzekac na Smude. Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu
