Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2940
Stary 04.03.2015, 10:17
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Na zwolnienie super Prezesa też nie było kasy
Czyli chcesz nam powiedzieć, że jak przyjdzie co do czego, to się znajdzie : )


A propos wywiadu dla Interii, chciałem podnieść pewną kwestię.

Smuda, na pytanie o zajechanie piłkarzy, mówi, że super wszyscy biegają do ostatniego gwizdka i nie są zmęczeni.

OK, można się z tym zgodzić.

Ale słyszałem już opinie niejednokrotnie, że można przygotować na dwa sposoby:

1. Piłkarz jest w stanie biegać nawet 2-3h, ale bez "poweru";
2. Piłkarz ma niższą wytrzymałość, ale wyższą siłę -> szybkość (Węgrzyn się kłania).

I tak mi się coś widzi, że wg Smudy Wisła jest przygotowana dobrze wg systemu nr 1, bo "mogą zapieprzać".
Natomiast optymalny jest system 2, kojarzący mi się raczej z Lenczykiem i Wielkoszyńskim ze srebrnego Bełchatowa. Wtedy nawet Boguski był najlepszym pomocnikiem ligi.

Mogę się mylić - jeśli jest na sali jakiś spec, niech dorzuci parę groszy.

http://www.slideshare.net/MarekZub/k...cznego-pikarzy
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 04.03.2015 o godz. 10:39.
Odpowiedz cytując