WISŁAZWE napisał(a):

Na zwolnienie super Prezesa też nie było kasy
|
Czyli chcesz nam powiedzieć, że jak przyjdzie co do czego, to się znajdzie : )
A propos wywiadu dla Interii, chciałem podnieść pewną kwestię.
Smuda, na pytanie o zajechanie piłkarzy, mówi, że super wszyscy biegają do ostatniego gwizdka i nie są zmęczeni.
OK, można się z tym zgodzić.
Ale słyszałem już opinie niejednokrotnie, że można przygotować na dwa sposoby:
1. Piłkarz jest w stanie biegać nawet 2-3h, ale bez "poweru";
2. Piłkarz ma niższą wytrzymałość, ale wyższą siłę -> szybkość (Węgrzyn się kłania).
I tak mi się coś widzi, że wg Smudy Wisła jest przygotowana dobrze wg systemu nr 1, bo "mogą zapieprzać".
Natomiast optymalny jest system 2, kojarzący mi się raczej z Lenczykiem i Wielkoszyńskim ze srebrnego Bełchatowa. Wtedy nawet Boguski był najlepszym pomocnikiem ligi.
Mogę się mylić - jeśli jest na sali jakiś spec, niech dorzuci parę groszy.
http://www.slideshare.net/MarekZub/k...cznego-pikarzy