wyar "ale sprostuje Twoje przekonania co do przekonan Korwina" cytat miesiąca ? roku ? dekady ?
palikot pkt 1 i 2 nie do obrony , powtarzasz blablanie korwina, pkt 3 jak najbardziej , każdy pod tym się podpisze, nie potrzeba korwina , dodał bym do tego np umowy z operatorami komórek , telewizji , internetu , zgadzam się to czyste niewolnictwo w 21 wieku , można mnożyć takie przykłady, ale nic tu po korwinie , każdy może to zrobić , potrzeba tylko nacisku społecznego a nie godzenia się z tym i podpisywania kilkuletnich niewolniczych umów które po wcześniejszym zerwaniu kosztują krocie
położyli lagę na komorowskim ?"nieciekawe" sondaże sączone przez mainstream , dopytywanie wsi24 korespondenta z Japonii na czym stanął bulu ?a teraz mainstreamowy rmf robi bronkowi takie coś
http://wpolityce.pl/lifestyle/235955...uchaj-piosenki