|
Smuda nie tylko wyrządza Wiśle ogromną krzywdę pod względem sportowym, ale i wizerunkowym. Nawet jeśli słowa o piłkarzach za 5 zł nie są prawdziwe, to ciągłe skamlenie o tym, że nie skamle na pewno nie pomaga w zainteresowaniu klubem potencjalnych sponsorów. Krew mnie zalewa jak patrzę na niego.
Z resztą najlepszym argumentem "przeciw" Smudzie jest fakt, że jedynym argumentem "za" nim jest to, że rzekomo nie ma kogo na jego miejsce wziąć. Tyle.
Ludzie, którzy mówią, że nie ma kasy na jego zwolnienie rozumiem, że nie bronią go, tylko stwierdzają fakt.
|