|
ludzie nasi "piłkarze" zawsze mieli wachania formy jeden mecz zajebisty potem parę ciulowych. tu wam żaden trener nie pomoże bo takiego brożka czy bogusia nie nauczy się już grać tylko trzeba wierzyć że mu coś spadnie na tą pustą głowę i będzie gol
Ostatnio edytowane przez force93TS : 03.03.2015 o godz. 23:48.
|