wyar napisał(a):

Przestan z tym Prawem Parkinsona - wzrost wykladniczy urzedasow nigdzie nie jest w to wpisany.
Co do reszty co napisales - skoro watki sa zgrane,a nie zamierzasz ich ciagnac,to a revoir ! Nie ma wobec tego rzeczywiscie sensu ciagnac rozmowy o zlepku szkoly chicagowskiej z prawym skrzydlem partii republikanskiej oraz monarchistycznymi zapedami.
Pozdrawiam
|
Parkinson ze swoim swoim prawem w połowie poprzedniego wieku jednak trafnie przewidział, że twory takie jak UE, czy NATO będą dostarczały kolejne masy urzędników niezależnie od wzrostu ilości zadań oraz czasu jaki potrzebny jest na ich wykonanie.
Wzrost liczby urzędników i biurokracji w krajach UE ma wykres bliski wykładniczemu.
Wątki są zgrane dlatego zamiast namawiać do głosowania na Korwina co sukcesywnie ma miejsce od 25 lat polecam, abyś namawiał na głosowanie na partie KoLiber, którę za jakiś czas będą żyły bez Korwina i to będzie prawdziwa szansa dla liberałów w tym kraju.