Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2929
Stary 03.03.2015, 22:23
Ten wywiad to jakaś sieczka. Porównania z Realem i Legią. Zawodnicy "za pięć złotych". A główna linia obrony to brak pensji. Brak słów Franiu - akurat kto jak kto ale Ty po pracy z reprezentacją możesz do toalety z portfelem zamiast papierem chodzić

Odpowiedz cytując