Franciszek Smuda napisał(a):
|
Niektórzy ludzie są nieobliczalni w reakcji, jakie wykonają, czy decyzji jaką podejmą. Zdaję sobie sprawę, że po tej kartce nasze marzenia o doprowadzeniu choćby do remisu pierzchły. Nawet dla mnie Maciek jest zagadką. Ma problem ze "sprzedaniem się". Jest zawodnikiem o dużo większych możliwościach. Może ma jakieś problemy psychologiczne. Trzeba dalej z nim rozmawiać. Przez tę kartkę czeka go teraz dwutygodniowa przerwa, będzie miał czas na przemyślenia.
|
No tak słaba gra Sadloka, to nie wina cudownych, nowatorskich treningów Frania tylko Maćka dopadły problemy natury psychologicznej. Może nasi zawodnicy przechodzą jakąś ruję każdej wiosny pod wodzą naszego trenejro? Cóż z tym zrobić Panie Smuda? Ciężki orzech do zgryzienia nieprawdaż?