Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2928
Stary 03.03.2015, 22:22
Franciszek Smuda napisał(a):
Niektórzy ludzie są nieobliczalni w reakcji, jakie wykonają, czy decyzji jaką podejmą. Zdaję sobie sprawę, że po tej kartce nasze marzenia o doprowadzeniu choćby do remisu pierzchły. Nawet dla mnie Maciek jest zagadką. Ma problem ze "sprzedaniem się". Jest zawodnikiem o dużo większych możliwościach. Może ma jakieś problemy psychologiczne. Trzeba dalej z nim rozmawiać. Przez tę kartkę czeka go teraz dwutygodniowa przerwa, będzie miał czas na przemyślenia.
No tak słaba gra Sadloka, to nie wina cudownych, nowatorskich treningów Frania tylko Maćka dopadły problemy natury psychologicznej. Może nasi zawodnicy przechodzą jakąś ruję każdej wiosny pod wodzą naszego trenejro? Cóż z tym zrobić Panie Smuda? Ciężki orzech do zgryzienia nieprawdaż?
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując