Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2927
Stary 03.03.2015, 22:19
To co było kiedyś błogosławieństwem Wisły staje się pomału przekleństwem. W latach totalnego dna Smuda swoją osobą przyciągnął paru fajnych graczy i śmiem twierdzić jak na tamte czasy zrobił fajny wynik.

Teraz gdy zaczynamy łapać oddech gdy skład został uzupełniony dalej jest źle.

Zaczyna się wypominanie wypłat i haseł cieszcie się że w ogóle gramy w piłkę.

Jaką motywację ma piłkarz słysząc że jest kimś z łapanki za 5 zł. Jaką ma motywację słysząc że walczymy tylko o pierwszą 8. Zero wymagań jesteśmy najlepsi jestem najlepszy to ja uratowałem klub nie wolno mnie krytykować.

Wg mnie rozwojowa wizja Gaszyńskiego coraz bardziej rozjeżdża się z przetrwalnikową wizją Smudy a tu jeszcze rok kontraktu.
Odpowiedz cytując