Reserve napisał(a):

|
Na dobrą sprawę jedynym naszym rozwiązaniem to wyciągnąć jakiegoś młodego obiecującego trenera, który dopiero się uczy, dać mu zaufanie i mieć nadzieję że zaskoczy. Pierwszy sezon na straty, drugi może coś ugra. Innej opcji nie widzę. Karuzela trenerska z obecnymi trenerami typu Tarasiewicz, Kiereś itp. nie ma sensu.
|
Po co wyciągać, jak mamy pod ręką kursanta Burligę. Jeszcze chwilę poterminuje u Frania, zdobędzie uprawnienia i będzie jak znalazł

.