Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31024
Stary 03.03.2015, 19:15
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
i tutaj widać różnicę między korwinistą statecznym , wyważonym i będącym bliżej "wyzwolenia" czyli palikotem , a korwinistą narwanym ,nerwowym i zapatrzonym w wodza , niestroniącym od obrażania i inwektyw czyli kolegą wyar-em

Gwiazdzisty ignor , wyar wymiata , do wieczora będzie pisał co najwyżej z warszawiaczkiem emj10 , ale i to niekoniecznie
Dlatego dyskusja z kims takim nie ma sensu, w każdym wpisie obrażanie, wynikające z braku kultury i braku argumentów, co w przypadku sekciarzy Mikkego nie dziwi. Chociaż kolega palikot to zdecydowanie inny ,o wiele wyższy poziom w dyskusji. Najczęściej się nie zgadzamy ale dyskusja , czasami gorąca jest na poziomie.