Dlatego dyskusja z kims takim nie ma sensu, w każdym wpisie obrażanie, wynikające z braku kultury i braku argumentów, co w przypadku sekciarzy Mikkego nie dziwi. Chociaż kolega palikot to zdecydowanie inny ,o wiele wyższy poziom w dyskusji. Najczęściej się nie zgadzamy ale dyskusja , czasami gorąca jest na poziomie.