Gwiaździsty napisał(a):

|
He, he, he jednak trafiony i zatopiony, poległeś od włąsnej broni. Juz się nie musisz wysilać z wybieraniem zwrotek wiersza, który przytoczyłem. Kończę dyskusję bo jesteś namolny jak świadkowie Jehowy (w sumie podobne sekty), a mam inne zajęcia.
|
i tutaj widać różnicę między korwinistą statecznym , wyważonym i będącym bliżej "wyzwolenia" czyli palikotem , a korwinistą narwanym ,nerwowym i zapatrzonym w wodza , niestroniącym od obrażania i inwektyw czyli kolegą wyar-em
Gwiazdzisty ignor

, wyar wymiata , do wieczora będzie pisał co najwyżej z warszawiaczkiem emj10 , ale i to niekoniecznie
