Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31018
Stary 03.03.2015, 18:12
wyar napisał(a):Wyświetl post
Nerwy ? Jakie nerwy ? Przeciez chlopie tys taki epigon marny,ze nawet nerwow szkoda,a jedynie izolacji Argumenty ? Ty poza pysszczeniem a la Niesiolowski to zadnych argumentow,ktore przystaja do faktow,nie miales,nie masz i miec nie bedziesz... jeno jak mowie,marny epigon,ktoremu trzeba Cejrowskiego przypomniec parafrazujac jego sprzeczke z feministka : "wtorny jestes,kochanie..." Ot,i tyle,wtornosc,fakty zastepowane przez jakies fantasmagorie i zycie we wlasnym swiatku,nic wiecej. Takze zadne nerwy,klitusiu-bajdusiu...
Ale chcesz isc w te strone :

I ty za młodu nie dorżnięta
Megiero, co masz taki tupet,
Że szczujesz na mnie swe szczenięta;
Całujcie mnie wszyscy w dupę.
He, he, he jednak trafiony i zatopiony, poległeś od włąsnej broni. Juz się nie musisz wysilać z wybieraniem zwrotek wiersza, który przytoczyłem. Kończę dyskusję bo jesteś namolny jak świadkowie Jehowy (w sumie podobne sekty), a mam inne zajęcia.