Gwiaździsty napisał(a):

Widzę, że z braku argumentów, bo nerwy puszczają. A co do Tuwima, to on napewno nie życzyłby sobie, zeby jakiś korwinista posługiwał się jego wierszami. W wojnie polsko - bolszewickiej brał udział po stronie polskiej w przeciwieństwie do miłośnika Jego Ekscelencji Putina, który robi za polskiego pudelka bolszewii. No to ja też zakończę jego wierszem:
I ty, fortuny s....ysynu,
gówniarzu uperfumowany,
co splendor oraz spleen Londynu
nosisz na mordzie zakazanej,
i ty co mieszkasz dziś w pałacu,
a srać chodziłeś za chałupę,
ty wypasiony na Ikacu,
całujcie mnie wszyscy w dupę.
|
Nerwy ? Jakie nerwy ? Przeciez chlopie tys taki epigon marny,ze nawet nerwow szkoda,a jedynie izolacji

Argumenty ? Ty poza pysszczeniem a la Niesiolowski to zadnych argumentow,ktore przystaja do faktow,nie miales,nie masz i miec nie bedziesz... jeno jak mowie,marny epigon,ktoremu trzeba Cejrowskiego przypomniec parafrazujac jego sprzeczke z feministka : "wtorny jestes,kochanie..." Ot,i tyle,wtornosc,fakty zastepowane przez jakies fantasmagorie i zycie we wlasnym swiatku,nic wiecej. Takze zadne nerwy,klitusiu-bajdusiu...

Ale chcesz isc w te strone :
I ty za młodu nie dorżnięta
Megiero, co masz taki tupet,
Że szczujesz na mnie swe szczenięta;
Całujcie mnie wszyscy w dupę.
Sprawdz,co to Megiera,epigonku
