wyar napisał(a):

No coz - fascynacja Framat-em takze ci minie. Poki co,poniewaz stek bredni,jaki wypisujesz nie ma najmniejszego sensu,a radzilem udac sie do Wodza,by znalezc konkretne zarzuty,a nie o wadze tych z plotka.pl,to moj respons ostatni bedzie taki :
Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci prztyczka ani klapsa
Nie powiem nawet pies cię je*ał
Bo to mezalians byłby dla psa"
To za Tuwimem cytat oczywiscie...
Nie,chlopie,Tuwim to nie rzecznik znienawidzonego przez Ciebie Korwina,ani nie Twoj kolega z baru,ani nikt,kogo musialbys znac.
|
Widzę, że z braku argumentów, bo nerwy puszczają. A co do Tuwima, to on napewno nie życzyłby sobie, zeby jakiś korwinista posługiwał się jego wierszami. W wojnie polsko - bolszewickiej brał udział po stronie polskiej w przeciwieństwie do miłośnika Jego Ekscelencji Putina, który robi za polskiego pudelka bolszewii. No to ja też zakończę jego wierszem:
I ty, fortuny s....ysynu,
gówniarzu uperfumowany,
co splendor oraz spleen Londynu
nosisz na mordzie zakazanej,
i ty co mieszkasz dziś w pałacu,
a srać chodziłeś za chałupę,
ty wypasiony na Ikacu,
całujcie mnie wszyscy w dupę.