Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31010
Stary 03.03.2015, 17:09
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ale sposób w jaki stracił stołek to jego problem. Fakt jest taki, że gość, nie ma honoru uznać wyniku wyborów członków własnej partii a co dopiero gdyby rządził Polską (na szczęście to czysta abstrakcja).
Jasne, ze na szczęście nie jest demokratą. Demokratą jest tylko w momencie gdy koledzy wybierają go na przewodniczącego partii
Tak jak napisał FraMat, fascynacja korwinizmem mija wtedy gdy pryszczaty zaczyna się stawać mężczyzną. Czego Ci życzę jak najszybciej
No coz - fascynacja Framat-em takze ci minie. Poki co,poniewaz stek bredni,jaki wypisujesz nie ma najmniejszego sensu,a radzilem udac sie do Wodza,by znalezc konkretne zarzuty,a nie o wadze tych z plotka.pl,to moj respons ostatni bedzie taki :

Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci prztyczka ani klapsa
Nie powiem nawet pies cię je*ał
Bo to mezalians byłby dla psa"

To za Tuwimem cytat oczywiscie...
Nie,chlopie,Tuwim to nie rzecznik znienawidzonego przez Ciebie Korwina,ani nie Twoj kolega z baru,ani nikt,kogo musialbys znac.
Ostatnio edytowane przez wyar : 03.03.2015 o godz. 17:11.
You'll never know...