Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31009
Stary 03.03.2015, 16:51
wyar napisał(a):Wyświetl post
Sam Korwin wielokrotnie pisal i mowil na temat tego,dlaczego stracil ten stolek. Oczywiscie moglbym Cie tam odeslac,ale jest jasne,ze Ty prawda nie jestes zainteresowany - jedynie swoja prawda.
Zabawne,ze wyborcom Korwina nie przeszkadza to,ze facet zalozyl nowa partie (z racjonalnych powodow)- ale przeszkadza to zawsze jego przeciwnikom
By the way - na szczescie Korwin nie jest demokrata - ale to juz w calej historyjce Cie nie interesuje,prawda propagandzisto ?
Ale sposób w jaki stracił stołek to jego problem. Fakt jest taki, że gość, nie ma honoru uznać wyniku wyborów członków własnej partii a co dopiero gdyby rządził Polską (na szczęście to czysta abstrakcja).
Jasne, ze na szczęście nie jest demokratą. Demokratą jest tylko w momencie gdy koledzy wybierają go na przewodniczącego partii
Tak jak napisał FraMat, fascynacja korwinizmem mija wtedy gdy pryszczaty zaczyna się stawać mężczyzną. Czego Ci życzę jak najszybciej