FraMat napisał(a):

Z Korwina zazwyczaj ludzie wyrastają jak z pryszczów. Każdy prawie, będąc "młodym ekonomistą" przeszedł przez fazę korwinizacji. Z wiekiem zazwyczaj przechodzi.
Co do PiS: oczywiście, że mają zwykły program socjalistyczny, ale idealistyczny i narodowy.
Jakoś mam przekonanie, że gdyby im pozwolić, to lepiej by się spisali niż teoretycznie liberalna gospodarczo, ale pragmatyczna(tylko w kręceniu lodów kosztem państwa) i antypolska Platforma.
|
Nastepny intelektualista co sie zowie... Kazdy bedac mlodym ekonomista - tzn.,co,starzy odkrywaja nowe prawa ekonomii ? Zmieniaja sie zasady jej dzialania ? Moze wreszcie jakies mieso,a nie zbior zaczepek w rodzaju : "mlody jestes,to nie znasz sie..."
Osobiscie uwazam,ze tylko osoba o sklonnosciach masochistycznych moze promowac PiS czy PO.
Jak dla mnie partia,ktora ma "program socjalistyczny,ale narodowy" kiedys juz gdzies w historii byla... Ale ideowosc PIS


? Czym sie przejawia ? Atakiem na PO ? No tak,PO jest tak samo,a moze nawet i bardziej ideowa,jesli o to chodzi - tez wali w PiS jak w beben... Zaraz zaraz,ale czy to nie Dwaj Liderzy mieli kiedys rzadzic razem ? I kto okazal sie winny

?

A przynajmniej - czyja propaganda skuteczniej wskazala winnego ?

Co do PO - to zwykla zlodziejka jest,ale to bylo wiadomo dawno temu,takze zadne odkrycie...
Bycie narodowcem jest samo w sobie cnota - ale czy politycznie wystarczy ? To jakis zart chyba...