Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31006
Stary 03.03.2015, 15:24
palikot napisał(a):Wyświetl post
a co miał zrobić, jak mu kazali zrobić parytety a nie miał kogo dać?
Akurat nie listy są problemem tylko spółki skarbu państwa o które tak się modlicie a doświadczenie pokazuje, że to tylko narzędzie do kradzieży i bandyckiego grabienia pieniędzy ludzkich zwłaszcza podatnika.
Jak PIS wyjdzie z programem prywatyzacji WSZYSTKICH spółek skarbu państwa to będziemy rozmawiać kerimie o dorastaniu. Być może wtedy dorosnę by zagłosować na PIS póki co głosuje na opcję wolnorynkową SOCJALISTOM STOP!

pamietaj,ze oni nigdy tego nie zrobia - SSP to jedyne miejsce,skad moga krasc pieniadze publiczne,przepraszam,transferowac je do odpowiednich ludzi i instytucji i saczyc propagandke. Maja jeszcze dotacje,ale tutaj sprawa troche trudniejsza.Tego nie zrobi PO,PiS,SLD,a juz w szczegolnosci PSL.

Swoja droga - czy tutejsi wyznawcy bandy czworga cokolwiek czytaja ? Bo jesli tak,to po dzielach Jarka,Donka i reszty Wodzusiow - proponuje to : http://lubimyczytac.pl/ksiazka/22072/atlas-zbuntowany

Moze pomoze ?
Ostatnio edytowane przez wyar : 03.03.2015 o godz. 16:23.
You'll never know...