palikot napisał(a):

a co miał zrobić, jak mu kazali zrobić parytety a nie miał kogo dać?
Akurat nie listy są problemem tylko spółki skarbu państwa o które tak się modlicie a doświadczenie pokazuje, że to tylko narzędzie do kradzieży i bandyckiego grabienia pieniędzy ludzkich zwłaszcza podatnika.
Jak PIS wyjdzie z programem prywatyzacji WSZYSTKICH spółek skarbu państwa to będziemy rozmawiać kerimie o dorastaniu. Być może wtedy dorosnę by zagłosować na PIS póki co głosuje na opcję wolnorynkową SOCJALISTOM STOP!
|
pamietaj,ze oni nigdy tego nie zrobia - SSP to jedyne miejsce,skad moga krasc pieniadze publiczne,przepraszam,transferowac je do odpowiednich ludzi i instytucji i saczyc propagandke. Maja jeszcze dotacje,ale tutaj sprawa troche trudniejsza.Tego nie zrobi PO,PiS,SLD,a juz w szczegolnosci PSL.
Swoja droga - czy tutejsi wyznawcy bandy czworga cokolwiek czytaja ? Bo jesli tak,to po dzielach Jarka,Donka i reszty Wodzusiow - proponuje to :
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/22072/atlas-zbuntowany
Moze pomoze ?