Gwiaździsty napisał(a):

A co idziesz do Cupiała pogadać o tych co wymieniłem, czy jeszcze dopisać innych trenerów co za 60 tys. zł/m byliby chętni ?
Nie dzięki Smudzie tylko dzięki Cupiałowi. Gdyby nie przymknął oka na kompromitujące porażki Wisły pod wodzą Smudy np. 5:0 z Legią czy porażkę w derbach + zeszłoroczna wiosenna smuda itd. to prawem wcześniej stosowanej zasady już by go dawno nie było.
|
Gdyby to był ktoś inny - pewnie by wyleciał. Smudzie Cupiał ufa.
Oczywiście decyduje Cupiał. i jego doradcy, a nie Smuda. Ale to dzięki temu zaufaniu Smuda może mieć większą niezależność od kaprysów piłkarzy niż dotychczasowi trenerzy. Jak to zaufanie wykorzystuje to inna sprawa.
Przypominam jeszcze, że dyrektorem sportowym w klubie jest Zdzisław Kapka i to do jego obowiązków należy chyba rozliczanie trenera i proponowanie nowych kandydatur.