palikot"Jak PIS wyjdzie z programem prywatyzacji WSZYSTKICH spółek skarbu państwa to będziemy rozmawiać kerimie o dorastaniu" nie da się wszystkich sprywatyzować , dobrze wiesz ,liczę na to że jak wygrają nie zrobią tego co urbanoplatfusy tylko do strategicznych wstawia fachowców, a czy to zrobią? to sie przekonamy
"póki co głosuje na opcję wolnorynkową " - pamiętaj że tylko w teorii

,wiesz tyle co opowiada Korwin , tyle , i tylko tyle
wyar , ha, ha tutaj dałeś czadu "Pacjent polskiego psychiatryka,a scislej oddzialu PiS - to metafora."
wyar napisał"Takze wrzucam cie do listy ignorowanych"- po wszystkich Twoich" metaforach " serdeczne dzięki