stalsanok1946 napisał(a):

|
W APOELU zarabiał 450tyś euro, nas na niego niestety nie stać aczkolwiek trener dobry bo tam gdzie był to robił drużynę i miał jako takie sukcesy
|
Jeżeli nie stać nas na dobrego i uznanego trenera to mieszanie kiepskimi po parę miesięcy jest średnim pomysłem.