Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31002
Stary 03.03.2015, 15:03
rzekł wyar"moja rzekoma niedojrzalosc i nieumiejetnosc logicznego rozumowania ,vulgo glupote" dlaczego tak nisko się cenisz ?
często Ci to mówią ? i leczysz kompleksy ? przecież niedojrzałość nie musi iść w parze z nielogicznym rozumowaniem czy głupotą ,
poczytaj co to jest kpiąca poetyka a co to inwektywy , tutaj cytat z Ciebie
"I tak pada pierwszy pacjent polskiego psychiatryka,a scislej oddzialu PiS."
nie naciągniesz mnie na dyskusję o korwinizmie czy jak to chcesz po swojemu nazywać

i jeszcze jeden kwiatek z Ciebie tym razem do Gwiazdzistego" prawda propagandzisto ?"

i jeszcze coś z Twoich "przemyśleń" " Chociaz,kiedy widze zdjecie z Twojego avataru,zaczynam rozumiec,ze jestes wybitnym znawca kast,sekciarskich zwlaszcza..." ach ta poetyka

i na koniec ostatni Twój cytat "Wiec lopatologicznie - rzucam inwektywami tylko w kierunku tych,co mnie obrazaja. Juz paniał ? "

daj przykład obrażenia Ciebie ?
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 03.03.2015 o godz. 15:16.