Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30998
Stary 03.03.2015, 14:10
"Przeciez nie ma z Toba zadnej rozmowy - zlodziejska tradycja krzyczenia "lapaj zlodzieja" jest Ci nie obca nawet w dyskusji. a raczej w "dyskusji",bo o niczym nie dyskutujesz,a jak dostajesz za argumenty ad personam po lapach,to krzyczysz "alla!" i kryjesz sie,jak tchorz,za "zdaniem innych". Jak pospolity tchorz."

że tak zapytam , o co Ci chodzi ? masz jakieś problemy ? podpowiem Ci , "propaguj" pomysły korwina a nie wypisuj "pisowskie banialuki" , nie szkoda Ci czasu ? i nie musisz 3 razy pisać bzdura , wystarczy raz , poza tym za dużo wykrzykników , słyszymy Cię , na koniec gratulacje za "wsparcie" merytoryczne dyskusji , czapki z głów
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 03.03.2015 o godz. 14:20.