Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.03.2015, 13:58
Jakby nam jeszcze Głowa na Zawiszę wypadł to jaka byłaby obrona? Burliga na lewej? Czy Dudka LO i Żemło z Gumisiem (to chętnie bym zobaczył) na środku? dla Smudy obie opcje są do dupy, więc kazał Głowie się oszczędzać i tyle.
Odpowiedz cytując