Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30994
Stary 03.03.2015, 13:04
wyar napisał(a):Wyświetl post
Znam takich,co dobrem Polski szafuja ponad 20 lat - geby maja dobrem Polski wypchane,ale dziwnym trafem wszystko dla niej robia za kase . Ponoc lider tej kanapowej partyjki od wielu lat wydaje wlasna mamone na dzialalnosc polityczna,a rodzine (a wlasc. zenska jej czesc) umiescil wszem i wobec to rozglaszajac,jednoczesnie osmieszajac idee tzw. parytetu w PE... Ale wiadomo,z faktami trudno dyskutowac,wiec lepiej ubeckimi metodami je "podkrecic". Tu cos palne,tam cos walne,i mamy "obraz" czlowieka.No,ale czegoz wymagac od nawiedzonych sekciarzy ? Czyzby uczyli sie od swoich medialnych oprawcow ?
Acha, czyli jak wszem i wobec to rozgłosił, ze to rodzina to jest już OK ? i można spokojnie było ich wstawić na listy. Rodzina na swoim . ( zięcia chyba tez umieścił).
A co do nawiedzonych sekciarzy to jak ulał pasują zwolennicy dziadka z muszką. I to nie tylko ze względu na liczebność. Pamiętaj z Korwina się wyrasta jak z trądziku młodzieńczego. Przejdziesz mutację i wyzdrowiejesz