Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30992
Stary 03.03.2015, 12:56
wyar napisał(a):Wyświetl post
Misu,z czego mam wyrosnac ? Podaj choc jeden,1:jeden poglad ekonomiczny Korwina,ktory nie jest prawdziwy ? Czy tylko bedziesz bredzil to,co slysze w tzw. polskiej debacie publicznej od dawna - ze wairiat,ze ekscentryk,ze glosuja na niego "kuce" itp. "argumenty". Jeden,czekam...

[Teraz goraczkowo kerim1906 wertuje internet w poszukiwaniu pomocy u starszych kolegow. Czy blysnie ? oto trzyma w garsci kuca ]
[kerim1906 postanwaia sie wylogowac,zeby nie widac bylo,ze jest online. Postanowil zapytac kolegow z PiS-u,co takiego niedorzecznego jest w tym Korwinie,ze kazano mu atakowac kazdego zwolennika za niedojrzalosc i bycie gimnazjalista. Po wielu konsultacjach wraca z "arguementem argumentow",czyli sola polskich politykow i pytaniem : a gdzie tak jest na swiecie ? I triumfalnie splata ramiona,z ironicznym usmiechem wyczekujac na odpowiedz tego kuca wyara...]
g...o wertuje, strata czasu , przewertowałem to ileś lat temu , wystarczy bzdur, chociaż może te Twoje mityczne 20% dało by sie gdzieś wcisnąć , ale nie przy udziale korwina
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 03.03.2015 o godz. 13:03.