Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.03.2015, 10:07
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ojoj, na miejsce takiego asa może być tylko Mourinho, a tak na poważnie to za boskiego treneiro Smudy nada się większość trenerów, trenujących w ekstraklasie. Nie wiem, dlaczego inni mieli by być gorsi od niego ? Dlatego, ze kiedyś trenował nieudanie reprezentację Polski ? Trener Bełchatowa pokazał mu kilka dni temu jak przy gorszym składzie można mecz wygrać i to na spokojnie. Ojrzyński też wydźwignął Podbeskidzie ze strefy spadkowej, Tarasiewicz puknął w czoło Smudę w Kielcach, zespołem ze strefy spadkowej. I tak mozna mnożyć. W jednym na pewno są lepsi, potrafią w miarę dobrze przygotować drużyny do sezonu wiosennego, a Smuda dopiero sie tego uczy
Czyli Twoi kandydaci to : Kiereś, Ojrzyński i Tarasiewicz? Tylko oni czy jeszcze ktoś? Skoro można mnożyć to wyliczyłbyś ich od razu by potem nie robić szumu w temacie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując