Temat
:
Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze!
Wyświetl pojedynczy post
pax97
Junior Member
Od: 02.2015
Offline
#
2905
02.03.2015, 23:33
Smuda od czasu do czasu walnie jakąś głupotę. Normalka.Przed Wisłą jeszcze najważniejsze mecze w tym sezonie wiec będę ostrożny w ferowaniu wyroków.
pax97
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pax97
Znajdź inne posty napisane przez pax97