Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2904
Stary 02.03.2015, 23:29
Co to za pieprzenie że tabela płaska i wszyscy grają nierówno?

My gramy równo - dostajemy w....... praktycznie co kolejkę. Po 3-4 meczach dalej będziemy tam gdzie teraz bo dostaniemy kolejne 3 razy w czapę.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując