Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
uuuatach
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: z okolic
Offline
#
11361
02.03.2015, 19:42
Znajomy zza granicy przyjeżdża na weekend i chcialby się przejść na mecz. Jest możliwość wyrobienia mu karty kibica wcześniej jakby podesłał skan dowodu/paszportu czy jednak trzeba osobiście?
TYLKO WISŁA
udzd
uuuatach
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uuuatach
Znajdź inne posty napisane przez uuuatach