Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9153
Stary 02.03.2015, 17:19
amauri1990 napisał(a):Wyświetl post
Z powyższego linka:

AKTUALIZACJA: Po publikacji tekstu zadzwonił do nas Maks Michalczak, rzecznik Wisły, który poinformował, że Coca-Cola HBC Polska ma podpisaną umowę również z klubem z ul. Reymonta. Informacja miała zostać opublikowana przez firmę, ale nasza redakcja nie otrzymała komunikatu na ten temat.

Zgaduję, że karnego możesz iść i odebrać
Za co ? Za to, że nasi negocjatorzy nie potrafili uświadomić sponsora, jak negatywnie może być odbierana gra na dwa fronty w Krakowie ? ( ok - nie napisałem tego i wywiązuje się dyskusja, moja wina )....
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując