szprotson napisał(a):

Daj spokój, zaraz Ci pojadą ze to cham i prostak itd.
Jak to możliwe ze niektorzy dalej zostali w 2005 roku Czasy wymian trenerów jak rękawiczek póki co skończyły się bezpowrotnie. Wystarczyłoby by Smuda nagle zachciał cały hajs jaki mu wisi klub i już byśmy leżeli i kwiczeli.
|
Nie , no dobrodziej z niego. Poprostu dobrze wie, ze Wisła mu i tak zapłaci co do złotówki. Takich jeleni co płacą 60 tys. zł./m ze świecą szukać w naszej lidze. W dodatku bez realizacji założonych celów.