Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.03.2015, 15:31
Daj spokój, zaraz Ci pojadą ze to cham i prostak itd.
Jak to możliwe ze niektorzy dalej zostali w 2005 roku Czasy wymian trenerów jak rękawiczek póki co skończyły się bezpowrotnie. Wystarczyłoby by Smuda nagle zachciał cały hajs jaki mu wisi klub i już byśmy leżeli i kwiczeli.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując