BlurgH napisał(a):

Z powyższego linka:
AKTUALIZACJA: Po publikacji tekstu zadzwonił do nas Maks Michalczak, rzecznik Wisły, który poinformował, że Coca-Cola HBC Polska ma podpisaną umowę również z klubem z ul. Reymonta. Informacja miała zostać opublikowana przez firmę, ale nasza redakcja nie otrzymała komunikatu na ten temat.
Zgaduję, że karnego możesz iść i odebrać
