szczepek19 napisał(a):

A Moskal to nie wypadł z Niecieczy? A potem z Katowic?
Mierzmy wyżej. Jak już jest Gaszyński i mamy mieć jakąś strategię, to lepiej przemęczyć ze Smudą, który nie jest na pewno totalnym cymbałem (obiektywnie, jest średnim polskim trenerem), a później, jak wyjdziemy na prostą, wyshortlistować dobrych trenerów i podjąć negocjacje.